Gigi & Bianca Home

  • Wi-Fi

Hotellet Gigi & Bianca Home Neapel, som ligger cirka 6 minuter till fots från Chiesa dell'Immacolata a Fuorigrotta, erbjuder närhet till olika sevärdheter.

Rummen på hotellet har matplats och balkong samt luftkonditionering för din bekvämlighet. För din bekvämlighet, finns det vattenkokare, kylskåp och köksredskap. I badrummen ingår en bidé, en duschkabin och en dusch, tillsammans med hårtorkar och handdukar.

Restaurangen Ristorante Pizzeria Bernadette erbjuder italienska rätter och på gångavstånd från hotellet Gigi & Bianca Home.

Här bor du inom 6 km från Santa Chiara och inom några kvarter från Mostra d'Oltremare. Sevärdheter i området inkluderar Cappella Sansevero (7 km) och San Gregorio Armenos kyrka (8 km). Gästerna i Neapel kommer att uppskatta att vara inom 25 minuters promenad från Neapels Zoo. Gigi & Bianca Home ligger 700 meter från tunnelbanan Mostra tågstation, och Neapels katedral ligger cirka 9 km bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Gigi & Bianca Home Neapel
Domus Stadio
Mobilpris

Domus Stadio

8.8
Fantastiskt 610 recensioner
439 m från boendet
USD 68 USD 61
per natt
Shiva House
Mobilpris

Shiva House

5.6
Okej 82 recensioner
568 m från boendet
USD 538 USD 484
per natt
Morra'S Room
Mobilpris

Morra'S Room

9.0
Utmärkt 301 recensioner
751 m från boendet
USD 72 USD 65
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Neapels internationella Flygplats
    12 km

    Tågstationer

    Naples central train station
    8 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    I rummen

    • Sittgrupp
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord

    I badrummet

    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Viktig information

    Incheckning: från 14:00 till 21:00
    Utcheckning: från 06:00 till 10:00
    • Information om extrasängar
    • Det tillhandahålls inga extrasängar i ett rum.
    Vanliga frågor
    • 🚗
      Finns det en parkering nära hotellet Gigi & Bianca Home?
      Ja, hotellet Gigi & Bianca Home erbjuder privat parkering i närheten mot extra avgift.
    • 🚎
      Finns det några hållplatser för kollektivtrafiken bredvid hotellet Gigi & Bianca Home?
      Den närmaste tunnelbanestationen är Mostra tågstation, den ligger inom 10 minuters promenad från hotellet Gigi & Bianca Home och den närmaste busstationen är De Gennaro D'Annunzio - I Viaggi Degli Azzurri placerad inom 5 minuters promenad bort.
    • Finns det en arbetsplats i rummen på hotellet Gigi & Bianca Home?
      Vissa rum på hotellet Gigi & Bianca Home har arbetsbord.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Neapels internationella Flygplats
    12 km

    Tågstationer

    Naples central train station
    8 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Gigi & Bianca Home Neapel

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng